Uficialisht erdhi trajnimi pare Europiane

Uficialisht erdhi java e shum pritur: Kete te diele foromohet grupi i pare i Psikotraumatologeve Emdr Shqipetar!!!

Un personalisht sdo te harroj kurre diten qe bashk me kolegun Elton kazanxhi ne vitin 2013 ne nje tryeze te rrumbullaket ne Milano, takuam presidenten Isabel Fernandez dhe i kerkuam te krijonim Emdr Albania!
Jam shum e lumtur qe trojet tona do pasurohen me profesioneste te cilet do zgjidhin shum trauma duke i ndryshuar jeten pacienteve te tyre.

Faleminderit qe do jeni kontribues dhe se shpejti promotor te shendetit mendor por gjithashtu edhe te terapive me standarte Europiane!

Shihemi te Premten me grupin e pare ne Emdr!
Besarta Taci

Commenti

Post popolari in questo blog

Revolucioni EMDR ndrysho jeten tende hap mbas hapi (Libri pare ne gjuhen Shqipe)

Belbezimi,Cluttering,Mutismi selektiv Workshop 9-10 Dhjetor Tirane ( Dr. Mario D'Amborsio )