Workshop Psikoterapia ne Grup me Ciftin dhe Familjen (Tirane 30.11.2013)
Te dashur Miq gjate Trainimit do te prezantohet Shkolla jone 2 Vjecare ne Psikoterapi Integruar.
Po ju Presim.

Commenti

Post popolari in questo blog

Revolucioni EMDR ndrysho jeten tende hap mbas hapi (Libri pare ne gjuhen Shqipe)

Belbezimi,Cluttering,Mutismi selektiv Workshop 9-10 Dhjetor Tirane ( Dr. Mario D'Amborsio )